Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

«Тиждень безпеки дітей в Інтернеті». Презентація кампанії

11 Жовтня, 14:00

Організатори: ГО «МІНЗМІН»; Міністерство цифрової трансформації України; Міністерство освіти та науки України.

Учасники: Гульсанна Мамедієва – генеральний Директор з євроінтеграції Міністерства цифрової трансформації України; Роман Романов – директор програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду Відродження; Оксана Савицька – державний експерт Міністерства освіти і науки України; Вікторія Омельяненко – керівниця аналітичного відділу ГО «МІНЗМІН»; Анастасія Апетик – експертка з цифрових прав та безпеки, співзасновниця ГО «МІНЗМІН», модератор.

 

Команда ГО «МІНЗМІН» у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти та науки України запускає кампанію для батьків і вчителів «Тиждень безпеки дітей в Інтернеті». Мета кампанії – привернути увагу дорослих до теми безпеки дітей в інтернеті, пояснити батькам та вчителям важливість збереження приватності дитини та надати практичні інструменти.

Під час заходу буде презентовано три інтерактивні уроки для дітей на тему приватності, які вчителі та батьки проведуть для дітей 1-4, 5-8, 9-11 класів, а також навчальні відео – відповіді на зібрані від батьків та вчителів запитання про безпеку дітей в Інтернеті. Чому це важливо? Згідно з результатами опитування, 84% батьків у всьому світі стурбовані безпекою своїх дітей в інтернеті, але не витрачають достатньо часу, щоб обговорити питання безпеки з дитиною. Згідно з дослідженням, проведеним за ініціативи Міністерством цифрової трансформації, 98% дітей і підлітків використовують інтернет щодня, проте близько 60% дітей віком від 8 до 12 років є вразливими до кіберризиків. Саме батьки та вчителі є тими найближчими до дитини людьми, хто має навчати дітей безпечної поведінки в інтернеті.

 

Акредитація представників ЗМІhttps://forms.gle/WwrDyBunXdu56h5t7

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
11 Жовтня
Час:
14:00
Тип Подія: