Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін відвідає Маріуполь та Бердянськ

25 Червня, 16:30

Перебуваючи у Маріуполі, Крістіна Квін відвідає Маріупольський патрульний центр Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, огляне морський порт Маріуполя і зустрінеться з членами ділової спільноти, які отримують підтримку за програмою USAID з економічної стійкості.

Крістіна Квін відвідає Бердянськ, щоб підкреслити підтримку США суверенітету, територіальної цілісності та морської безпеки України. Крістіна Квін очолить делегацію під час відвідування бази Морської охорони Держприкордонслужби України, що будується в рамках проєкту Програми експортного контролю та безпеки кордонів посольства США (EXBS) з метою посилення Морської охорони Держприкордонслужби України. Тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін планує зробити заяву для преси спільно з начальником Регіонального управління морської охорони контр-адміралом Олегом Костуром і відповість на кілька запитань, 25 червня, приблизно о 16.30.

 

Акредитація журналістів до 14.00 24 червня: rumo_press@ukr.net, (050) 176-57-72. Збір ЗМІ на вул. Макарова, пірс 2, м. Бердянськ не пізніше 15.00 25 червня. Пи собі мати посвідчення журналіста / посвідчення особи, паспорти / підтвердження громадянства

Деталі

Дата:
25 Червня
Час:
16:30
Тип Подія: