Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Трансляція Міжнародного саміту «Кримська платформа»

23 Серпня

Це перша масштабна подія в Україні за участі близько 40 країн, де обговорюватимуть шляхи деокупації Криму на міжнародному рівні.
Спецефір «Суспільної студії» на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та UA: КРИМ, а також на ютуб-сторінці UA: ПЕРШИЙ розпочнеться об 11.20 й триватиме до 16.30. До ведучих Інни Неродик і Романа Сухана під час ефіру долучатимуться гості для обговорення важливих тем, які стосуються Криму.
У виставковому центрі «Парковий», де проходитиме подія, працюватимуть Ігор Шавро та Георгій Спасокукоцький. Також трансляція саміту відбуватиметься на фейсбук-сторінці UA: КРИМ з 11.20 до 19.55 без коментарів ведучих та експертів.
З 16.30 до 19.55 телеканал UA: КРИМ продовжить висвітлення саміту «Кримська платформа». У студії працюватимуть ведучі Муслім Умєров та Олеся Вакуленко, до яких також упродовж ефіру долучатимуться гості.
Також трансляція відбуватиметься на ютуб-сторінці UA: КРИМ. Одразу по завершенні саміту у програмі «Тема дня» на телеканалі UA: КРИМ ведуча Лариса Волошина підіб’є підсумки першого міжнародного саміту «Кримська Платформа».

Деталі

Дата:
23 Серпня
Тип Подія:
Веб-сайт:
Це перша масштабна подія в Україні за участі близько 30 країн, де обговорюватимуть шляхи деокупації Криму на міжнародному рівні. Спецефір «Суспільної студії» на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та UA: КРИМ, а також на ютуб-сторінці UA: ПЕРШИЙ розпочнеться об 11.20 й триватиме до 16.30. До ведучих Інни Неродик і Романа Сухана під час ефіру долучатимуться гості для обговорення важливих тем, які стосуються Криму. У виставковому центрі «Парковий», де проходитиме подія, працюватимуть Ігор Шавро та Георгій Спасокукоцький. Також трансляція саміту відбуватиметься на фейсбук-сторінці UA: КРИМ з 11.20 до 19.55 без коментарів ведучих та експертів. З 16.30 до 19.55 телеканал UA: КРИМ продовжить висвітлення саміту «Кримська платформа». У студії працюватимуть ведучі Муслім Умєров та Олеся Вакуленко, до яких також упродовж ефіру долучатимуться гості. Також трансляція відбуватиметься на ютуб-сторінці UA: КРИМ. Одразу по завершенні саміту у програмі «Тема дня» на телеканалі UA: КРИМ ведуча Лариса Волошина підіб'є підсумки першого міжнародного саміту «Кримська Платформа». Суспільне мовлення - https://media.us19.list-manage.com/track/click?u=89d3f9ae5c11303d1a2e40ba2&id=40061453da&e=4d613db5bd