Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Тренінги “Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?”

17 Лютого, 09:00

17-19 лютого – Тренінги “Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?”, присвячені методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним “вкидам” (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду українських експертів.

Тренери: Володимир Єрмоленко – директор з аналітики ГО “Інтерньюз-Україна”; Віталій Рибак – аналітик ГО “Інтерньюз-Україн”; Вікторія Романюк – заступниця головного редактора StopFake; Любов Цибульська – керівниця Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіацентру; Олександра Цехановська – старша аналітикиня Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіацентру. Захід реалізується в рамках проєкту “Антибот: як протистояти інформаційним маніпуляціям”, який втілює ГО “Інтерньюз-Україна” за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Подія також відбувається під егідою ініціативи ГО “Інтерньюз-Україна” UkraineWorld.

 

Платформа Zoom. Реєстрація до 14.00 16 лютого – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8ReNOzQoQxPTNuPrgzkuwKKZ6sG0DgfyY_2C2rS00ImPokg/viewform 

Довідки: hdiomochka@internews.ua, (099) 067-73-75

Деталі

Дата:
17 Лютого
Час:
09:00
Тип Подія:

Організатор

ГО «Інтерньюз-Україна»

Місце проведення

онлайн