Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Третій регіональний форум “Реформа системи шкільного харчування”

8 Жовтня, 10:00

Форум відбудеться у м. Дніпро за участі Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Захід пройде в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО “Національна асоціація громадського харчування”.

Учасники: Віктор Ляшко – міністр охорони здоров’я; Любомира Мандзій – заступниця міністра освіти і науки; Ірина Новікова – заступниця міністра економіки; Іван Лукеря – заступник міністра розвитку громад та територій; Владислава Магалецька – голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів; Ольга Піщанська – голова Антимонопольного комітету України; Василь Задворний – генеральний директор ДП “Прозорро”; Євген Клопотенко – засновник соціального проєкту “Нове шкільне харчування (Cult Food)”.
Під час заходу відбудуться виступи спікерів та дискусії, зокрема щодо впровадження та контролю дотримання нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти. О 12.30 – підхід до преси.
м. Дніпро, Пр. О. Поля, 1. Реєстрація – з 9.00. Акредитація медіа до 9.00 7 жовтня – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXLIGjP6ZYGIA-ms4sgjMmBri_XeWXUdJM-YB3cZBVhfYwsg/viewform   Трансляція форуму: YouTube-канал та Facebook-сторінка МОН.

Деталі

Дата:
8 Жовтня
Час:
10:00
Тип Подія: