Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Три місяці ринку землі – результати

13 Жовтня, 09:30

Пресконференція на тему: “Поточний стан роботи ринку купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення та публікації другого випуску регулярного аналітично-інформаційного бюлетеня «Огляд стану земельних відносин в Україні» (Зала 1).

Організатор: Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Учасники: Тарас Дзьоба – заступник міністра аграрної політики та продовольства України; Анатолій Мірошниченко – перший заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру; Олег Нів’євський – доцент Київської школи економіки, керівник Центру досліджень продовольства та землекористування.

Ключовим завданням бюлетеня є регулярний аналітичний супровід запуску ринку земель сільськогосподарського призначення та земельних відносин в Україні із фокусом на окремих важливих темах в кожному випуску Огляду та на базі Моніторингу земельних відносин України. Окрім україномовної версії, починаючи з другого випуску, Огляд виходитиме і в англомовній версії.

 

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на  YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
13 Жовтня
Час:
09:30
Тип Подія: