Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Україна та Молдова можуть отримати до шести мільйонів євро на реалізацію транснаціональних проєктів

10 Березня

У рамках Дунайської транснаціональної програми відкрито додатковий конкурс проєктів для України та Молдови. Їх мета — підвищення інституційного потенціалу українських/молдовських стейкхолдерів для розробки та реалізації транснаціональних проєктів у тематичних галузях Дунайської програми на  2021-2027 роки.
Обидві країни можуть отримати фінансову підтримку для реалізації трьох проєктів кожна. Умовами конкурсу передбачено, що партнерами  проєктів  від України  можуть  бути органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування,  що  реалізують  політику  у  відповідних  сферах.  А також неурядові  організації з Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської та Одеської областей. Головним партнером проєктів, відповідно до умов Дунайської транснаціональної програми, має бути країна-член Європейського Союзу.
Загальний бюджет конкурсу складає 6 млн євро.
Подавати заявки на участь у конкурсі можна з 26 січня до 10 березня 2022 року (до 15:00 год за центральноєвропейським часом).
Ознайомитися з формою заявки та дізнатися деталі конкурсу можна за посиланням: https://www.interreg-danube.eu/calls/calls-for-proposals/eni-call-for-proposals-2022

Деталі

Дата:
10 Березня
Тип Подія: