Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Україно-Ізраїльський Інноваційний саміт 2021/Ukrainian Israeli Innovation Summit 2021

15 Грудня 2021, 10:00

Україно-Ізраїльський Інноваційний саміт 2021/Ukrainian Israeli Innovation Summit 2021, присвячений 30-річчю дружби та розкриттю інноваційних перспектив співпраці між Україною та Ізраїлем, у форматі офлайн/онлайн. На саміті зберуться міністри, дипломати, бізнесмени та інвестори, інноватори та керівники технологічних компаній з України та Ізраїлю.
Привітальною промовою конференцію відкриють Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Міністр будівництва і житлової політики Держави Ізраїль Зеев Елькін.
У саміті візьмуть участь: посол Держави Ізраїль в Україні Михайло Бродський; посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук; міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко; міністр з розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. Вперше за 30 років дружби та дипломатичних відносин України та Ізраїлю відбудеться урочисте нагородження «TOП-30 творців ізраїльсько-українських змін» – видатних ізраїльтян та українців, які зробили вагомий внесок у розвиток співпраці та партнерства між державами. Організатор саміту: Global Israeli Initiative; співорганізатори: Посольство держави Ізраїль в Україні та Посольство України в Ізраїлі. Програма – http://uiisummit.com/
Реєстрація – http://uiisummit.com/uiis2021/ Акредитація ЗМІ: stolyarenko@gmail.com, (067) 232-94-45

Деталі

Дата:
15 Грудня 2021
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

UNIT.City
вул. Дорогожицька, 3
Київ,
+ Карта Google