Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Українська делегація відвідає Міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF 2021 у Туреччині

17 Серпня

Українська делегація на чолі з віцепрем’єр-міністром України – міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським відвідає Міжнародну виставку оборонної промисловості IDEF 2021, яка 17-20 серпня відбудеться в Турецькій Республіці.

У рамках візиту заплановано проведення ряду офіційних зустрічей з керівниками державних органів Турецької Республіки, провідних турецьких та іноземних компаній оборонно-промислового комплексу, а також ознайомлення із сучасними зразками озброєння та військової техніки, представленими на виставці IDEF 2021.

Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEF-2021 проходитиме в Стамбулі під патронатом адміністрації Президента Турецької Республіки за організаційної підтримки Міністерства оборони, Фонду збройних сил Туреччини та виставкової організації TÜYAP. На об’єднаній експозиції ДК “Укроборонпром”, організатором якої є ДК “Укрспецекспорт”, буде представлена продукція підприємств українського ОПК – ПТРК “Скіф”, керований реактивний снаряд “Вільха”, керований артилерійський снаряд з лазерним самонаведенням типу “Квітник-Е”, крилата ракета Р-360 “Нептун” та ін. Також демонструватимуться макети композитного плавучого доку проєкту 1760КР з підводним човном, ракетного катера “Богомол”, багатофункціонального катера “Кайра-150”.

Деталі

Дата:
17 Серпня
Тип Подія: