Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Управління якістю атмосферного повітря: від концепції до впровадження. Ситуація в різних регіонах

9 Грудня 2021, 12:30

Організатор: Проєкт «Чисте повітря для України» ГО «Арніка» (Прага).

Учасники: Мартін Скальський – голова ГО «Арніка» (Чехія); Олексій Ангурець – КП «Центр екологічного моніторингу», ГО «Зелений світ – Друзі Землі»; Марина Ратушна – експертка ГО «Екодія»; Тетяна Жавжарова – проєкт «Чисте повітря для України», модератор.

Коротко. У Європі кількість смертей через забруднення повітря неухильно зменшується, проте в Україні рівень забруднення повітря все ще небезпечно високий. В 2019 році Україна отримала новий інструмент захисту екологічної безпеки жителів за зразком країн ЄС і має готувати регіональні плани управління якістю повітря. Про те, як реалізуються ці плани зменшення забруднення повітря та які основні перешкоди потрібно подолати, говорили представники влади та громадськості, науковці під час “круглих столів” у Краматорську та Дніпрі, організованих чесько-українським міжнародним проєктом «Чисте повітря для України».

Учасниками було поставлено багато важливих питань щодо практики здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного в регіонах.

У Києві 9 грудня на підсумковому “круглому столі” у Міндовкіллі буде представлене порівняння планів управління якістю повітря в різних регіонах та відбудеться обговорення способів їх удосконалення.

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Деталі

Дата:
9 Грудня 2021
Час:
12:30
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 2]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32