Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Урочисте відкриття Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30»

20 Вересня, 13:00

Урочисте відкриття Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30», який проходитиме 20-24 вересня у форматах офлайн та онлайн.
Захід присвячено Дню дошкілля, який цього року відзначається 26 вересня за сприяння підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, представництва ЮНІСЕФ в Україні, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».
Учасники: міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет; заступниця міністра освіти і науки України Віра Рогова; голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак; голова підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій Володимир Воронов; президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень; голова державної служби якості освіти України Руслан Гурак; голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко.
Акредитація до 10.00 20 вересня – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbPTXmBXBWYqL0Mcc8lCzaTpsPW5T8-BNi6bGYfxyBOjPPrg/viewform/ Трансляція на Youtube-каналі та Facebook-сторінці МОН

Деталі

Дата:
20 Вересня
Час:
13:00
Тип Подія:

Місце проведення

КВЦ “Парковий”