Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Урочисте закладання капсули часу з посланням від Президента України до майбутніх поколінь

12 Серпня, 13:00

Капсулу часу закладатимуть на місці будівництва першого в Україні Міжнародного центру дитячої наукової творчості Малої академії наук.

Новий проєкт буде реалізовано за підтримки ЮНЕСКО, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук  та за партнерства Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA, Європейської організації з ядерних досліджень CERN, Аргонської національної лабораторії та міжнародного руху за дозвілля в науці та техніці MILSET.

 

У програмі: 13.00 – пресконференція; 14.20 – закладання капсули з посланням для майбутніх відвідувачів (відкриття капсули планується у 2051 році). Також передбачена демонстрація макету та екскурсія територією центру.

 

Учасники та гості події: міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет; керівник апарату Адміністрації Президента України Олексій Дніпров; Генеральний директор ЮНЕСКО в секторі природничих наук і з питань діяльності Міжурядової океанографічної комісії Жан-Поль Жуст Нґоме Абьяґа; народний депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Юрій Арістов; народна депутатка України, Голова підкомітету з питань державних інвестиційних проєктів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Анна Пуртова; академік НАН України, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий; заступник міністра фінансів України Роман Єрмоличев; президент НАН України Анатолій Загородній.

 

Київ, Пуща-Водиця, вул. Квітки Цісик, 14. Акредитація на пресконференцію для медіа – https://docs.google.com/forms/d/1oagaeuBTj7LcUnVg5o1q1wx8S96TOSEtE2UEAAkYx_c/viewform?ts=610baa4e&edit_requested=true   Контакти: (093) 841-86-56, sol@man.gov.ua.

Деталі

Дата:
12 Серпня
Час:
13:00
Тип Подія: