Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Урочистий концерт “Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни”

24 Серпня, 21:00

Святковий концерт «Незалежність у нашій ДНК. День Незалежності країни» з нагоди 30-ї річниці незалежності України за участю Президента України, керівників органів державної влади, представників органів місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу іноземних держав, міжнародних організацій, української діаспори, науковців, творчої інтелігенції, духовенства – музично поєднане дійство, яке не матиме пауз і зупинок.
Україна – молода країна з багатовіковою історією, тому музичним рішенням для концерту є створення симбіозу між піснями, які є спадщиною залишеною минулими поколіннями видатних українських музикантів та сучасними музичними хітами Незалежної України.
Це буде єдиний музичний перформанс який розбиває час, поєднує старе і нове створюючи майбутнє. Концерт поділений на основні блоки: музично-театрально-хореографічне дійство, складна технологічно-світлова-графічна сценографія, феєрверк шоу та дрон шоу.
Допуск представників ЗМІ на медіатрибуну (72-й сектор) через вхід «Захід 5» з 18.00 за наявності паспорта та редакційного посвідчення. Акредитація ЗМІ до 17.00 19 серпня – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdmDCD6cuFN66Sr-aF0PNlNx2yBftTrhDPXbjMf4nqNjn0gA/viewform

Деталі

Дата:
24 Серпня
Час:
21:00
Тип Подія:

Місце проведення

НСК “Олімпійський”
вул. В.Васильківська, 55
Київ,
+ Карта Google