Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

У Варшаві відкриється український дитячий центр для підтримки родин переселенців

17 Серпня

Благодійний фонд Future for Ukraine відкриває вже другий дитячий центр Children Hub у Варшаві. Новий центр зможе приймати близько 100 дітей на день, віком від 3 до 15 років. Заняття безкоштовні для дітей з родин, які виїхали з України після 24 лютого. 

Дитяче свято з нагоди відкриття відбудеться 17 серпня о 10:00. Адреса хабу: ul. Wspólna 47/49.

Акредитація ЗМІ на захід за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1WN3AKFTo3_42MspY8t_DrUXgLRtJNNA41Xu1f-zPaFU/viewform  

 

Перший хаб від команди Future for Ukraine запрацював у червні. Через великий попит саме у Варшаві українки вирішили розширити проєкт і створити другий хаб у центрі міста. 

 Новий Children Hub має великі аудиторії, артпростір, кабінет психолога та кафетерій, а також ще більше фахівців, творчості та навчання для українських діток. 

 У хабі діти можуть дізнатися більше про культуру, історію та традиції нової для них країни. Вони мають нагоду перепочити від мовного барєру та поділитися власним досвідом із психологом та іншими дітьми з України, а мами мають вільний час на необхідні справи, яких є вдосталь в евакуації. 

 Тут проводитимуть заняття з логіки, пізнання навколишнього світу, музики, фізичної культури, нейроритміки, мандалотерапії, ейдетики. На підлітків очікують такі заняття як фінансова грамотність, школа безпеки, театральна майстерня, риторика й етикет та багато іншого. У центрі працюють українські викладачі та спеціалісти, завдяки чому вирішується одразу декілька нагальних проблем українок за кордоном. 

 

Children Hubмережа центрів для адаптації, розвитку та психологічного супроводу українських дітей переселенців у країнах ЄС. 

 Future for Ukraine (“Майбутнє для України”) — благодійний фонд, створений українцями для українців. Організація обєднує волонтерів і фахівців, неурядові організації та представників бізнесу по всьому світу, щоб підтримати потерпілих від війни в Україні. Фонд зосереджує свою роботу на допомозі тим, хто цього потребує найбільше — пораненим у війні українцям, медичним та соціальним установам, а також дітям, які постраждали внаслідок війни. 

Деталі

Дата:
17 Серпня