Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

У День Незалежності на Дніпрі відбудеться річковий парад катерів

24 Серпня

Цьогоріч вперше за роки незалежності України на річці Дніпро поблизу Київського річкового вокзалу відбудеться демонстрація спільних дій сил сектора безпеки і оборони держави. Також кораблі та катери урочисто пройдуть в акваторії Чорного моря.

Від Морської охорони Державної прикордонної служби у параді на воді візьмуть участь: 2 катери Safe Boat 27 10 окремого загону оперативного реагування «Дозор» та малий катер Морської охорони UMS-1000.

Від Національної поліції України: 4 багатофункціональні катери TUNA UMS 600, катер 865 CABIN, спеціальний штурмовий катер Spirit 585. Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій: аварійно-рятувальний катер на повітряній подушці «МАРС-700», пожежний катер «UMS-865″, самохідне моторне судно «Crownline 270 CR» катер з розмінування «СКР СПРУТ», водолазно-рятувальний катер «Рятувальник 101».

Передбачається, що до заходу також буде залучена морська авіація ВМС, авіація Повітряних сил і армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ. Зокрема, відбудеться проліт літаків Су-25, вертольотів Мі-8 і Мі-14ПЧ. Завершиться дійство проходженням буксирів із фонтанування та катерів комунальної аварійно-рятувальної служби, яхт і катерів яхт-клубів Києва.

Деталі

Дата:
24 Серпня
Тип Подія: