Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

У Музеї Голодомору покажуть найцінніший у світі експонат з теми Голодомору

23 Листопада, 12:00 - 13:00

Національний музей Голодомору-геноциду, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України і креативного партнера проекту Інформаційної агенції Postmen, презентує унікальну виставку “Leica, що бачила Голодомор”.

Вперше в Україні і світі відвідувачі зможуть побачити оригінальний альбом з фотографіями Харкова 1933 року та фотоапарат Leica ІІ, яким вони були зроблені. Ці предмети належали австрійському інженерові Александру Вінербергеру і є найціннішими у світі експонатами з історії Голодомору, а світлини – доказами вчинення злочину і підтвердженням, що, незважаючи на зміну назви держави і її очільників, наміри Москви щодо України не змінилися, а непокараний злочин геноциду знайшов своє продовження у сучасній війні: 90 років тому Харків помирав від голоду, а сьогодні – від російських бомб і куль.

Відкриття виставки відбудеться 23 листопада о 12:00  у Залі пам’яті Національного музею Голодомору-геноциду (м. Київ, вул. Лаврська, 3).

Триватиме виставка тільки 23-27 листопада 2022 р.

Акредитація ЗМІ на захід обов’язкова: https://forms.gle/oibuD3JhNB61rVrv5

Аби отримати більше інформації про наші проєкти, звертайтеся на пошту memoholodpress@gmail.com, або ж за телефоном: +380997609726 (Ольга Юрчук, комунікаційниця Музею). 

Деталі

Дата:
23 Листопада
Час:
12:00 - 13:00