Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

У пошуку нового імпульсу для політики ЄС щодо найближчих сусідів: порівняння Західних Балкан і трьох асоційованих країн Східної Європи

22 Квітня, 15:00

Презентація дослідження  онлайн на платформі ZOOM.

Планується обговорити інноваційні ідеї і рекомендації експертів щодо політик ЄС, які б пришвидшили європейську інтеграцію України, Грузії та Молдови за умови нинішньої відсутності чіткої перспективи членства. Спікери: Андрюс Кубіліус, депутат Європейського парламенту, співголова парламентської асамблеї Euronest; Майкл Емерсон, старший асоційований науковий дослідник Центру європейських політичних досліджень (CEPS), керівник проекту «3DCFTAs»; Іван Нагорняк, радник віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Марія Мезенцева, народна депутатка, заступниця голови Комітету з питань інтеграції України до ЄС; Сергій Терешко, заступник директора Департаменту ЄС і НАТО Міністерства закордонних справ України. Модераторка: Вероніка Мовчан – директорка з наукової роботи ІЕД. Мова: англійська з синхронним перекладом на українську.

 

Реєстрація до 18.00 21 квітня – http://go.phot.re/3d6h4h  Трансляція – https://www.facebook.com/IER.Kyiv. Посилання на Zoom – https://ier-kyiv-ua.zoom.us/j/84517411217?pwd=ZDg5eEZjdURQYk5wSll3M3hwSnM5QT09 (код: 133220)

 

Деталі

Дата:
22 Квітня
Час:
15:00
Тип Подія:

Організатор

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій