Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Форум «Ветерани. Бізнес. Нові можливості»

22 Липня, 10:00

Форум «Ветерани. Бізнес. Нові можливості» спрямований на ветеранів, які вже мають бізнес або планують займатися власною справою, та громадські організації, що працюють у темі ветеранського бізнесу.

Під час форуму будуть обговорюватися теми пошуку та залучення інвестицій для стартапів, розвитку ветеранського бізнесу, створення власного бренду, основи PR і комунікації, успішні бізнес-кейси та інші.

Також на заході відбудеться презентація бренду «Засновано Захисниками» та підписання меморандуму Міністерства у справах ветеранів України, Фонду “Повернись живим”, Торгово-промислової палати та Асоціації підприємців-ветеранів АТО.

Відкриття форуму за участю міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної, керівника БО «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим» Тараса Чмута, голови ГО «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» Сергія Позняка та представників Торгово-промислової палати України.

 

Реєстрація – з 9.00. Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEcgi3o4NeNUX1KjJYN8gqWK61iSr-SzTMktesKp-2b3AXFA/viewform/

Акредитація до 15.00 21 липня за тел.: (044) 256-75-18, press@mva.gov.ua 

Деталі

Дата:
22 Липня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

НСТУ «Олівець», 20-й поверх, Veteran Hub
вул. Ю.Іллєнка, 42
Київ,
+ Карта Google