Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Фотовиставка та шоу автентичних костюмів “Українська краса без кордонів”

20 Серпня, 15:00

Фотовиставка та шоу “Українська краса без кордонів” — до 30 річниці Незалежності України з приватної колекції Олени Скрипки “Від минулого до сьогодення”

Протягом останнього століття ми втратили зв’язок часів. Уявлення про український народних костюм ми також втратили запровадженням уніфікованого сценічного образу українця. Історично Україна складалась з етнографічних регіонів, кожному з яких яких була притаманна своя традиція вбирання, зі своїми відмінностями в кожному населенному пункті. Про це ми можем дізнатись з артефактів, які залишались після наших пращурів та зі старих фотографій. Збиранням артефіктів та їх зберіганням займаються колекціонери та музейні працівники.
Вивченням традицій вбирання, знаків на сорочках займаються етнографи та історики. Цінність має не лише сама сорочка, а комплекс вбрання, з якого можна зробити висновки про те, як виглядали українці 100 років тому, про духовність, про культуру, про цінності, про особливості народних ремесел відповідної місцевості України.
Складання комплексу вбрання – наукова робота, яка потребує вивчення знань, років досвіду, етнографічних експедицій, збирання елементів одягу.

Триватиме до 31 серпня

Деталі

Дата:
20 Серпня
Час:
15:00
Тип Подія:

Місце проведення

Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця”
вул. Госпітальна, 24-А
Київ,
+ Карта Google