Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Футбольний клуб «Шахтар» став партнером UNITED24 і виставив на благодійний продаж цифрову копію поля “Донбас-Арена”

9 Серпня

Один із найтитулованіших футбольних клубів України “Шахтар” підписав меморандум з Міністерством цифрової трансформації України. Клуб буде підтримувати напрям «Медична допомога» на платформі UNITED24. 
Першим спільним проєктом «Шахтаря» та UNITED24 стане програма «Разом за Україну» (Pitch in for Ukraine). Головна мета – продати за благодійні внески віртуальні поля знаменитих українських стадіонів.
«За три місяці роботи фандрейзингової платформи UNITED24 ми отримали внески на суму в понад 6 мільярдів гривень зі 110 країн. Водночас ми відчуваємо і розуміємо, що багато людей в усьому світі більше не можуть тримати Україну в центрі своєї уваги, — багато хто з них вже зробили одну чи більше пожертв на підтримку нашої держави. Саме тому важливо розвивати нові форми фандрейзингу. Спільний проєкт з ФК «Шахтар» Pitch in for Ukraine належить до таких проєктів. Я впевнений, що він буде успішним і не тільки допоможе залучити кошти, але й знову приверне увагу до України, що є дуже важливим завданням», – зазначив Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України.
Людина з будь-якого куточка світу може зробити внесок та стати співвласником цифрового поля. До кожного цифрового фрагменту футбольного поля ‘PoP’ (Pixel of the Pitch, або Польового Пікселя) додається офіційний електронний сертифікат з іменем покупця та унікальним номером видання.
«Ініціатива Президента України Володимира Зеленського UNITED24 — потужний проєкт, який дозволяє фокусувати увагу всього світу на війні в нашій країні та залучати ресурси, необхідні для захисту незалежності, вирішення гуманітарних проблем і відновлення зруйнованої інфраструктури. «Шахтар» — відомий український бренд у Європі й світі, й ми докладемо максимум зусиль, щоб капіталізувати нашу впізнаваність у реальну допомогу, залучити якнайбільше коштів на підтримку України. Для нас це велика відповідальність — бути партнером платформи UNITED24», – підкреслив Сергій Палкін, генеральний директор ФК «Шахтар»
Стадіон «Шахтаря» у Донецьку став першим віртуальним полем кампанії. Цифрова версія легендарної «Донбас Арени» містить 154 000 пікселів. Фанати можуть обирати їх залежно від одного з шести рівнів пожертв.
Наприклад, Бронзовий піксель коштує 680 грн. Це окремий фрагмент поля розміром з футбольний м’яч — 22 кв. см. Кошти від їхнього продажу будуть спрямовані на програми допомоги дітям від фонду Shakhtar Social, «Медичну допомогу» через UNITED24. гуманітарні проєкти фондів Saving lives та KSE Foundation. Пікселі можна буде придбати з 23-го серпня на сайті: https://www.pitchinforukraine.org
Крім цього, в матчах групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2022/23 на ігровій формі «Шахтаря» буде нанесено логотип UNITED24.

Деталі

Дата:
9 Серпня