Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ»

12 Серпня, 09:00 - 14 Серпня, 19:00

Організатори фестивалю: Міністерство освіти і науки України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, Укроборонпром, Міністерство цифрової трансформації та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Щороку на конкурс Sikorsky Challenge надходить близько 200 інноваційних стартап-проєктів. Та цьогоріч ювілейний фестиваль відзначився рекордною кількістю заявок — 320 охочих взяти участь. З них експертна рада відібрала до фіналу 130 стартап-проєктів і науково-технічних розробок у шістьох напрямах: оборона й безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека.

Упродовж трьох конкурсних днів міжнародне журі та інвестори обиратимуть переможців, які отримають фінансову підтримку й реалізацію.

На Х фестивалі «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» значне місце відводитиметься темі оборонних розробок. Тому в перший день фестивалю, 12 серпня, відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум. На ньому обговорюватимуть стратегічно важливі проблеми й розвиток оборонної промисловості України до 2030 року. Головуватиме на заході віцепрем’єр-міністр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

Програма фестивалю: (https://drive.google.com/file/d/1stloalOOi7q5Zjqwvr1kQarGs3QUlMBC/view)
Каталог проєктів: (https://drive.google.com/file/d/1I2crz_OEL5Q12qCKJevsl_3xhKlEl47D/view?usp=sharing)

Деталі

Початок:
12 Серпня, 09:00
Кінець:
14 Серпня, 19:00
Тип Подія:

Місце проведення

НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського»
просп. Перемоги, 37
Київ,
+ Карта Google