Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Центральна акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами

28 Липня, 11:00

Центральна акція Альянсу громадського здоров’я спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами. Під час акції всі охочі зможуть безкоштовно пройти експрес-тестування на гепатит С в умовах сучасних мобільних амбулаторій, отримати кваліфіковану консультацію лікарів та соціальних працівників, ознайомитися з інформаційними матеріалами про шляхи передачі, тестування, профілактику та лікування вірусних гепатитів.

В межах акції о 12.00 – тематичний пресбрифінг, в якому візьмуть участь керівники центральних та місцевих органів влади, громадських та міжнародних організацій, експерти, лікарі та пацієнти. Спікери: Ігор Кузін, перший заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України; Ірина Іванчук, керівниця відділу вірусних гепатитів та опіоїдної залежності Центру громадського здоров’я МОЗ України; Клепіков Андрій, виконавчий директор МБФ «Альянс громадського здоров’я»; Колобова Ярослава, директорка Київського міського центру соціальних служб.

 

 

Київ, парк ім. Т. Шевченка (між вул. Володимирська та Терещенківська). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Тел.: (067) 100-12-57, semeniuk@aph.org.ua

 

 

 

Деталі

Дата:
28 Липня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

парк ім. Т.Г. Шевченка
бульв. Т.Шевченка
Київ,
+ Карта Google