Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Центр сучасного мистецтва М17 спільно з платформою V-Art оголошують OPEN CALL на перший панєвропейський ярмарок цифрового мистецтва European Digital Art Fair

28 Лютого

European Digital Art Fair — ярмарок, що націлений продемонструвати сучасне цифрове мистецтво у синхронічному зрізі. Диджитальні роботи мисткинь та митців із 43 європейських країн будуть презентовані у двох просторах одночасно: у спеціально розробленій віртуальній галереї від V-Art та в Центрі сучасного мистецтва М17.  Гібридний формат синхронного експонування  онлайн та офлайн відображає полімодальність сучасної реальности. Разом віртуальний та фізичний простори уможливлюють багатогранний досвід перцепції цифрового мистецтва.
Заявки можуть подавати як митці / мисткині одноосібно, так і галереї, музеї, інституції, артдилери, що презентують мисткинь та митців або володіють їхніми роботами.
Ви можете подати будь-які цифрові роботи: статичні диджитальні зображення (картини, фотографії, скульптури); часові медіа (відео, фільми, авдіо, слайди); інтерактивні диджитальні інсталяції; XR / VR / AR / MR; ігрове мистецтво; генеративне мистецтво; вебарт або мережеве мистецтво тощо.

Якщо подані вами роботи пройдуть відбірковий етап, на вашу пошту буде надіслана комерційна оферта з правилами продажу робіт на ярмарок. У листі також будуть прописані подальші умови участи, що включатиме реєстраційний платіж у розмірі 30 євро. У цю суму входить: створення віртуального павільйону митця/мисткині чи інституції/дилера на платформі, технічна підготовка та адаптація робіт, вирішення адміністративних питань.

European Digital Art Fair буде також доповнений публічною програмою, що включає панельні дискусії для представників культурних інституцій/колекціонерів; artist talks; майстер-класи; розмови з колекціонерами. Публічна програма присвячена цифровому мистецтву в структурі сучасного мистецтва та артринку.
Подати заявку (митець / галерея / диллер) — https://www.edaf.eu.com/apply?lang=en
Стати партнером — https://www.edaf.eu.com/?lang=en
Контактна особа — Вероніка Панчук, M17 Contemporary Art Center PR-Manager

Деталі

Дата:
28 Лютого
Тип Подія: