Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади”

8 Грудня 2021, 16:00

Під час заходу відбудеться спілкування міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова з фіналістами Конкурсу у форматі “запитання-відповідь”. Всеукраїнський конкурс журналістських робіт присвячений децентралізації та самоврядуванню і проходить щорічно з 2016 року. Він спрямований на підвищення поінформованості та обізнаності населення України через регіональні засоби масової інформації про можливості та переваги реформи місцевого самоврядування. Нагородження дипломами та призами конкурсу проходитиме у чотирьох номінаціях: онлайн-публікація, стаття у друкованому ЗМІ, радіоматеріал, відеоматеріал. Організатори конкурсу: Міністерство розвитку громад та територій України за сприяння Програми Ради Європи “Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні”, Координатора проєктів ОБСЄ в Україні та інформаційної підтримки ГО “Інтерньюз-Україна”.
Трансляція на Facebook сторінках Мінрегіону, Децентралізація, Програми Ради Європи, ГО “Інтерньюз-Україна” та сторінці Медіаконкурсу

Деталі

Дата:
8 Грудня 2021
Час:
16:00
Тип Подія: