Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Церемонія нагородження UNICEF YOUTH AWARDS

30 Серпня, 16:00

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) вперше проведе премію UNICEF YOUTH AWARDS. Вона покликана відзначити молодих людей реалізують яскраві, незвичайні соціальні ініціативи під час війни в Україні, за підтримки ЮНІСЕФ.
Нагороди отримають підлітки та молодь (14-24 років), які беруть участь у проєктах за підтримки ЮНІСЕФ: організовують допомогу людям з інвалідністю, дітям у важких умовах під час війни, реалізують освітні проєкти, надають психологічну допомогу, підтримують літніх людей, тварин і розвивають свої громади.
На події гостей чекатимуть: виставка проєктів юних змінотворців, церемонія нагородження, спілкування з фіналістами та виступи українських виконавців.
На церемонії очікуються поважні гості, серед яких: Кетрін Рассел – виконавча директорка ЮНІСЕФ; Ірина Верещук – віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України; Віталій Кличко – міський голова Києва; Джим Хоуп – Голова Місії USAID в Україні; Мацуда Кунінорі – Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні. Підтримати українських змінотворців та подарувати їм свої виступи завітають Катерина Павленко (GO-A) та Артем Пивоваров.
Київське метро, станція Майдан Незалежності.
Акредитація (обов’язкова) до 18.00 29 серпня – https://forms.gle/51uVHApqQEbLZy9B7 
Довідки: (093) 838-42-54.

Деталі

Дата:
30 Серпня
Час:
16:00
Тип Подія: