Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Церемонія офіційного відкриття ХVII Міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя та Безпека – 2021”, ХII Міжнародного авіакосмічного салону “Авіасвіт – ХХІ”

15 Червня, 12:00

Учасники: члени уряду, керівництво РНБО, Мінстратегпрому, МВС, Міноборони, ДСНС України, інших відомств, голови дипломатичних представництв і офіційних делегацій оборонних відомств іноземних держав. О 14.00 – брифінг на стенді Міністерства економічного розвитку, праці та технологій Республіки Польща (№ 3-Е11) щодо кооперації в авіаційній галузі. Виставки проходять згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України. Організатор: ТОВ “Міжнародний виставковий центр”. Стратегічний партнер виставки “Зброя та безпека” – ДК “Укрспецекспорт” (ДК “Укроборонпром”). Стратегічний партнер авіакосмічного салону “Авіасвіт-ХХІ” – всесвітньовідомий авіабудівний конгломерат Embraer (Бразилія). На площі 30 тис кв. м. найновіші розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представлять 332 підприємства, у т.ч. 35 іноземних компаній з 13 країн. Також відбудуться прем’єрні покази новітніх зразків оборонної продукції. У рамках ділової програми – понад 20-ти змістовних заходів різних форматів. Програма на сайті www.iec-expo.com.ua.

 

Київ, Броварський просп., 15, МВЦ, пав. №2. Акредитація ЗМІ: https://www.iec-expo.in.ua/ua/pres-tsentr/accreditation?form[EventID]=arms  (“Зброя та безпека”)  https://www.iec-expo.in.ua/ua/pres-tsentr/accreditation?form[EventID]=avia  (АВІАСВІТ – ХХІ). Реєстрація та видача бейджів: 15 червня з 10.00 до 12.00. на вході 2-В, з 13.00 та в інші дні на вході 1-А. Необхідно мати: редакційне посвідчення або офіційний лист редакції із зазначенням П.І.Б. журналіста і паспорт

Деталі

Дата:
15 Червня
Час:
12:00
Тип Подія:

Місце проведення

МВЦ
Броварський просп., 15
Київ,
+ Карта Google