Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Цифрова економіка: вплив ІКТ на людський капітал та формування компетентностей майбутнього

30 Червня, 11:30

Презентація результатів дослідницького проєкту на тему: «Цифрова економіка: вплив інформаційно-комунікаційних технологій на людський капітал та формування компетентностей майбутнього», який було проведено Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана за ініціативи «Хуавей Україна».

 

Організатори: Хуавей Україна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; «Укрінформ», Національна спілка журналістів України (інформаційні партнери).

До участі запрошені: представники дослідницького проєкту «Цифрова економіка: вплив ІКТ на людський капітал та формування компетентностей майбутнього», а також міністерств та державних установ; представники університетів; Надія Васильєва – засновниця Інституту цифрової трансформації; Ендрю Вільямсон – радник з економічних питань Huawei Technologies.

Докладніше про проєкт: https://kneu.edu.ua/ua/science_kneu/expl-in-bus/

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова за тел.: 096–340-66-22 або e-mail: oleksandra.tereshchuk@huawei.com (Олександра Терещук, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю ХУАВЕЙ Україна).

 

Контактна особа щодо дослідження «Цифрова економіка: Вплив ІКТ на людський капітал та компетентності майбутнього»: Аліна Севастюк: (095-462-82-82; sevastiuk.alina@huawei.com).

 

Прибуття учасників до «Укрінформ» та вітальна кава: 11:00 – 11:30. 

 

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

 

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

Контактний телефон Прес-центру: (044)  299-03-32

Організатор

ХУАВЕЙ УКРАЇНА

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/