Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Ше.Fest мандрує країною: Одеса

2 Серпня, 19:00

2 серпня в Одесі відбудеться захід у рамках проєкту “Ше.Fest мандрує країною”, на якому запланований вечірній концерт за участю Сестер Тельнюк і театральної прем’єри.

Протягом вечора заплановані події у двох локаціях міста, усі охочі зможуть познайомитися з мистецтвом постійних і нових учасників фестивалю.

Зазначимо, що усі заходи відбуватимуться з вільним входом. Долучитися до події можуть усі бажаючі без попередньої реєстрації.

Головна музична сцена розташується у літньому театрі “GorSad” (вул. Преображенська, 24).

Спеціальними гостями події буде український вокальний дует народних артисток України “ТЕЛЬНЮК: Сестри” із шевченківською програмою “ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко”. Також свою творчість презентує й одеський гурт “Колір”. Початок концерту о 19:00.

Тема цьогорічного Ше.Fest’у – любов. Орієнтуючись на неї, режисерка і драматургиня Ольга Анненко написала п’єсу “Шевченко. Остання любов” про історію стосунків Тараса Шевченка і Марко Вовчок. Вистава, що народжувалась під час мандрів, буде показана на Ше.Fest’i в с. Моринці. У Броварях та Ірпені відбувались перші читки п’єси, написаної ексклюзивно для глядачів фестивалю. В Одесі же відбудеться прем’єра в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеші (вулиця Грецька, 48А). Актори: Остап Дзядек (роль Тараса Шевченка) та Меланія Волотовська (роль Марка Вовчка).

Проєкт “Ше.Fest мандрує країною” відбувається напередодні всеукраїнського фестивалю Ше.Fest, який стартує на батьківщині Тараса Шевченка, у Моринцях, 21-22 серпня. Мандрівний фестиваль вже завітав до Ірпеня та Броварів, на черзі південь країни – Одеса, а 10 серпня Ше.Fest мандруватиме до Первомайська.

Вхід на фестиваль у Моринцях для всіх вільний та безкоштовний, фестиваль – безалкогольний.

Запрошуємо всіх відвідати події, які очікують вас в Одесі, а в серпні – гайда на Черкащину, де на вас чекатиме дводенний фестиваль з багатьма унікальними локаціями.

Подія відбуваються за підтримки Українського культурного фонду. Організатори – ВГО “Молодий Народний Рух”, Культурно-інноваційна платформа “ТепЛиця”, Культурно-просвітницький центр “СвітЛиця”, відділ культури Броварської міської ради Броварського району Київської області. Партнер проєкту – Благодійний фонд “МХП-Громаді”.

Програма:

18:00 – 19:30 п’єса “Шевченко. Остання любов” (реж. Ольга Анненко) в Одеському театрі юного глядача ім. Юрія Олеші (вулиця Грецька, 48А).

19:00 – 20:00 концерт проєкту ТЕЛЬНЮК: Сестри та гурту “Колір” у літньому театрі “GorSad” (вул. Преображенська, 24).

Вхід вільний!

Деталі

Дата:
2 Серпня
Час:
19:00
Тип Подія:

Місце проведення

літній театр “GorSad”
вул. Преображенська, 24
Одеса,
+ Карта Google