Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Школа медіаменеджменту в онлайн-форматі, у Zoom

29 Січня, 10:00

Організатор: Фундація Суспільність за сприяння ГО “Інтерньюз-Україна” та “Детектора медіа”. Взяти участь у Школі можуть журналісти з різних куточків України, які мають бажання навчатися медіауправлінню, реалізовувати ідеї власних проєктів, розвивати вже запущені власні медіастартапи або шукають нові знання для їхнього розвитку.

Основна мета проєкту – підтримати життєздатність регіональних медіа та інноваційних проєктів, розвивати журналістські навички і вміння створювати якісний контент та монетизувати його, навчати ефективного управління командою та просування бізнес-моделей в медіа. Спікерами Школи медіаменеджменту стануть журналісти та медіаменеджери, які втілили не один проєкт і готові поділитися власним досвідом та напрацюваннями. Проєкт став можливим за підтримки проєкту USAID “Медійна програма в Україні”, що реалізується міжнародною організацією Internews, та за допомоги приватних благодійників.

 

Реєстрація до 12.00 26 січня – https://docs.google.com/forms/d/1e53Vi9GKs3vWuwAFLicZTuTE_dA4ZUo0FuQiOodFPVU/viewform?edit_requested=true  Довідки: (067) 444-56-80, (044) 483-03-72, souspilnistfoundation@gmail.com

 

 

Деталі

Дата:
29 Січня
Час:
10:00
Тип Подія:

Організатор

Фундація “Суспільність”

Місце проведення

онлайн