Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Що знають про Україну: презентація досліджень сприйняття за кордоном

25 Травня, 12:30

Український інститут продовжує серію публічних презентацій і дискусій, присвячених результатам низки досліджень сприйняття України за кордоном. Результати розкривають ставлення та рівень обізнаності про Україну та українську культуру у кожній з країн.

Дослідження охопили сім країн – Франція, Німеччина, Польща, США, Японія, Туреччина, Угорщина. Відбудеться презентація результатів дослідження у Франції, Німеччині, Польщі та Угорщині: 12.30 – Сприйняття України у Франції; 13.45 – Сприйняття України в Німеччині; 15.15 – Сприйняття України в Польщі; 16.30 – Сприйняття України в Угорщині. Під час публічних дискусій говоритиметься про: методологію дослідження, ключові результати та як Український інститут планує використовувати їх у своїй діяльності, можливості і перспективи для співпраці у сферах культури, освіти, науки, громадянського суспільства у відповідних країнах. Звіти досліджень будуть опубліковані на сайті Українського інституту у день презентації.

Зараз на сторінці доступні результати досліджень у Японії, США та Туреччині – https://ui.org.ua/ukraine-abroad-research  Мова заходу: українська.

 

Трансляція на сторінці Українського інституту, УКМЦ, МФ “Відродження”. ФБ – https://www.facebook.com/events/233738755219463/

Деталі

Дата:
25 Травня
Час:
12:30
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.facebook.com/events/233738755219463/

Місце проведення

онлайн