Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Як виглядає та допомагає безкоштовний табір в Іспанії для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України

10 Вересня

Як виглядає безкоштовний табір в Іспанії для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України

25 серпня в Іспанії розпочав роботу безкоштовний оздоровчо-освітній табір для психологічної реабілітації дітей з гарячих точок України – Gen.Camp.

Учасники табору – діти з гарячих точок України, які отримали психологічні травми, спричинені війною в Україні. Ці діти стали свідками вбивств, втратили обох або одного з батьків, пережили жахіття окупації, вижили під ракетними обстрілами, та потребують якнайшвидшої психологічної допомоги. Трагічні історії деяких з них добре відомі українцям та закордоном – про них писали
ВВС та The New York Times.

Перші 30 дітей віком від 6 – до 12 років вже проходять реабілітацію Іспанії.
Комплексна програма психологічного відновлення включає групову та індивідуальну терапію (за кожною дитиною закріплений окремий спеціаліст та створюється психологічний профіль), а також педагогічну програму.
Діти проходять когнітивно-поведінкову терапію, арт-терапію, анімалотерапію, та терапію апаратом Tomatis за індивідуальними програмами.

У стабілізації психоемоційного стану наймолодших українців допомагають психотерапевти України та Ізраїлю, що спеціалізуються саме на дитячій психотравмі. Вони відмічають, що лише за перші 10 днів бачать ефективність програм – у дітей значно знизився рівень тривожності, нормалізувався сон, та індивідуальні розлади . Це говорить про те, що гнучка дитяча психіка здатна до відновлення майже до 100%. Попереду у маленьких українців ще 20 днів терапії.

Команда психотерапевтів, педагогів та тьюторів Gen.Camp працює за державними протоколами МОЗ, та розробляє авторські програми лікування дитячої психотравми – з огляду на актуальні травмуючі події в Україні.
Надважливим внеском стане розробка авторських програм лікування та актуалізованих протоколів, які організатори табору передадуть МОЗ України для подальшого лікування дітей у всій Україні.

Зараз відбувається прийом заявок на наступні, починаючи з жовтня, заїзди в табір Gen.Camp.
Щоб отримати допомогу, необхідно заповнити анкету на сайті Gen.Ukrainian та пройти аудіо- або відео-співбесіду з кураторами проєкту для уточнення даних.
Допомога дітям здійснюється безкоштовно за гроші приватних українських меценатів.

Засновниця Gen.Camp та ГО Gen.Ukrainian  – українка Оксана Лебедєва, яка до війни займалась розвитком власного фешн бренду.

“Після повномасштабного вторгнення росії в Україну я відчула необхідність допомагати. Зрозуміла, що якщо не можу боротися за кордони нашої країни на фронті, то буду боротися за особисті кордони українських дітей. Так з’явилась ГО Gen.Ukrainian і табір Gen.Camp, який реалізується під патронатом Першої леді Олени Зеленської”, – говорить Оксана.

Проєкт реалізується за підтримки Міністерства соціальної політики, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Національної соціальної сервісної служби, Радниці – уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Герасимчук Дар’ї, Генерального консульства України в Барселоні, ГО «Безбар’єрність».

 

Деталі

Дата:
10 Вересня
Тип Подія: