Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Як громадам розвивати туризм, коли основні магніти перебувають в управлінні держави

12 Жовтня, 11:00

Круглий стіл покликаний знайти шляхи налагодження комунікації та встановлення сталого партнерства між державним сектором, територіальними громадами та локальним бізнесом у процесі розбудови туристичної інфраструктури в громадах та регіонах.
До дискусії запрошено представників Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства розвитку туризму України, Українського культурного фонду, державних підприємств, органів місцевого самоврядування.
Організатор: Український кризовий медіа-центр у рамках Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) спільно з Проєктом USAID Демократичне врядування у Східній Україні та проєктом за підтримки УКФ “Музей відкрито на ремонт”.
Запитання до спікерів надсилати за лінком – https://forms.gle/gWY7wnpnXQUDwz6XA
Київ, вул. Хрещатик, 2, УКМЦ. Трансляція на Facebook-сторінках Програми DOBRE, Децентралізація та УКМЦ, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center

Деталі

Дата:
12 Жовтня
Час:
11:00
Тип Подія: