Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Як рахувати гроші громади за допомогою інформаційних запитів?

21 Грудня 2021, 15:00

Вебінар для громадських активістів із доступу до публічної інформації «Як рахувати гроші громади за допомогою інформаційних запитів?». На вебінарі усі учасники зможуть зареєструватися на сайті «Доступ до правди» та сформулювати ті запити до влади, які актуальні саме для їхньої громади. Вестиме вебінар Леся Ганжа, головна редакторка сайту «Доступ до правди». Крім загальних положень закону про доступ, вона пояснить також нюанси його застосування в українських реаліях, поділиться кейсами вдалого оскарження неправомірних відмов та неповних відповідей. Організатор: ГО «Платформа прав людини» та платформа «Доступ до правди.
Вебінар здійснюється за грантової допомоги «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Європейським Союзом.
Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeESFtugzvTThHugLayiiiwErSDtSfYt88FPzMwHzYnjGsB6w/viewform, лінк для участі буде надісланий зареєстрованим учасникам на email.

Деталі

Дата:
21 Грудня 2021
Час:
15:00
Тип Подія: