Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Як Херсонщина, Черкащина та Харків підготувались до виборів

29 Жовтня, 11:30

Адмінресурс та безпрецедентна боротьба з кандидатами-двійникам – про перебіг виборчої кампанії

Організатор: Громадянська мережа ОПОРА.

Спікери: Ольга Айвазовська – голова правління Громадянської мережі ОПОРА; Олександр Клюжев – старший аналітик Громадянської мережі ОПОРА; Олександр Неберикут – аналітик Громадянської мережі ОПОРА.

Коротко. 31 жовтня у Харкові відбудуться вибори міського голови, а в округах №184 на Херсонщині (центр – м. Нова Каховка) та №197 на Черкащині (центр – м. Золотоноша) обиратимуть народних депутатів. На пресконференції експерти ОПОРИ розкажуть про готовність регіонів до цих виборів та основні порушення виборчого законодавства.

Під час заходу дізнаєтесь про перебіг виборчої кампанії в трьох регіонах; застосування адміністративного ресурсу – хто і як використовував його у виборчих інтересах; формування виборчих комісій та заміни; як відбувалась боротьба із кандидатами-двійниками.

Експерти також розкажуть про рівень готовності Черкащини, Херсонщини та Харкова до виборів 31 жовтня й назвуть ключові ризики перед днем голосування, які треба попередити.

Довідково. Громадянська мережа ОПОРА проводить незалежне громадське спостереження за виборами міського голови Харкова та народних депутатів в округах №184 на Херсонщині (центр – м. Нова Каховка) та №197 на Черкащині (центр – м. Золотоноша), що відбудуться 31 жовтня. Довгострокові спостерігачі розпочали роботу ще до офіційного старту виборчого процесу, аби відстежувати випадки дочасної агітації потенційних кандидатів, зокрема й у соціальних мережах. У день голосування до них приєднаються короткотермінові спостерігачі, які відстежуватимуть хід голосування та фіксуватимуть порушення. А в Харкові та на Черкащині спостерігачі у день голосування також проводитимуть паралельний підрахунок голосів виборців.

За додатковою інформацією звертайтеся тел.: 044 591 44 44, e-mail: info@opora.org.ua

Акредитація представників ЗМІ: anna@ukrinform.com

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу:  https: //www.youtube.com/user/UkrinformTV

 

Деталі

Дата:
29 Жовтня
Час:
11:30
Тип Подія:

Місце проведення

Укрінформ [Зала 1]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32
Веб-сайт:
https://www.ukrinform.ua/