Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Європейський Союз передає Національній поліції України пересувні лабораторії для експертів-криміналістів вартістю майже півмільйона євро

16 Грудня 2021, 11:00 - 12:00

Програма «ПРАВО-Поліція», яка реалізується за фінансової підтримки ЄС, передасть Національній поліції України (НПУ) десять пересувних лабораторій для експертів-криміналістів. Завдяки обладнанню загальною вартістю близько 442 000 євро НПУ матиме змогу більш ефективно проводити досудове розслідування тяжких злочинів та злочинів, вчинених організованими злочинними групами.

Обладнання закуплене в межах програми «Підтримка реформ у галузі верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» (ПРАВО-Поліція), що її реалізує Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу та в тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС).

Учасники:

●Мері Акопян, заступниця міністра внутрішніх справ України

●Максим Цуцкірідзе, заступник голови Національної поліції України

●Фредрік Весслау, заступник голови Консультативної місії ЄС в Україні

●Ксав’є Камю, керівник першого відділу програм зовнішньої допомоги «Належне управління та верховенство права» Представництва ЄС в Україні

●Марко Вуячич, Керівник програм ЮНОПС

 

Робочі мови зустрічі: англійська й українська. Послідовний переклад.

Представники ЗМІ мають отримати акредитацію за адресою press@police.gov.ua до 17.00 15 грудня.

Початок 16 грудня 2021 з 11.00-12.00. Реєстрація починається о 10.30.

Загальна інформація. Програму «Підтримка реформ у галузі верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» (ПРАВО-Поліція) реалізує ЮНОПС за фінансової підтримки Європейського Союзу в тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС). Загальна мета програми — сприяти реформі системи верховенства права в Україні та впровадити передовий європейський та міжнародний досвід у цій галузі.

Деталі

Дата:
16 Грудня 2021
Час:
11:00 - 12:00
Тип Подія:

Місце проведення

Центральний склад Національної поліції України
вул. Святошинська, 27
Київ, Ukraine
+ Карта Google