Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Інтелектуальна власність: розвиток законодавства та еволюція господарського судочинства

31 Березня, 10:00

Круглий стіл з нагоди 30-річчя створення господарських (арбітражних) судів України, організований Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду у співпраці з проєктом Ради Європи “Підтримка судової влади України в забезпеченні кращого доступу до правосуддя”.
Мета: експертне обговорення питань: еволюція правової охорони інтелектуальної власності в Україні; актуальні проблеми права інтелектуальної власності; законодавче забезпечення, якість законодавства; визначення питань, що виникають на практиці та потребують законодавчого врегулювання; виклики, які постають під час розгляду спорів, пов’язаних із захистом прав на об’єкти інтелектуальної власності; міжнародні аспекти захисту права інтелектуальної власності. Під час заходу учасники матимуть змогу висловити свої міркування з порушених питань та поділитися практичним досвідом.
Програма – https://supreme.court.gov.ua/userfiles/media/new_folder_for_uploads/supreme/Programe_KGS_new_310321.pdf  Круглий стіл відбудеться в онлайн режимі.
Трансляція на каналі Верховного Суду в YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCirzvS95xXEyfgJW00M-SFA

Деталі

Дата:
31 Березня
Час:
10:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/channel/UCirzvS95xXEyfgJW00M-SFA

Місце проведення

онлайн