Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Інформаційний марафон за участю суддів та суддів у відставці, які висунули свої кандидатури для обрання до складу Вищої ради правосуддя

2 Березня, 10:00

(2-3 березня) Інформаційний марафон за участю суддів та суддів у відставці, які висунули свої кандидатури для обрання до складу Вищої ради правосуддя за квотою XVIII з’їзду суддів України, який відбудеться 9-11 березня 2021 року. Кандидати до складу Вищої ради правосуддя матимуть змогу публічно представити свою позицію щодо мотивів самовисунення до складу органів судової влади та відповісти на запитання учасників інформаційного марафону. Черговість виступів кандидатів відбуватиметься відповідно до переліку кандидатів, оприлюдненого на сайті ВРП. Регламент: до 5 хвилин – виступ кандидата, до 10 хвилин – відповіді на запитання. До участі запрошуються: особи, які подали документи як кандидати до складу ВРП, представники медіа-спільноти і громадські активісти – всі, кому цікава доля української судової влади. Організатор: Рада суддів України. Модераторами заходу виступатимуть члени Ради суддів України.

 

Платформа ZOOM. Трансляція на YouTube-каналі Ради суддів України та сторінці Пресслужби РСУ у Facebook.

Реєстрація обов’язкова за ел. адресою: pressoffice@court.gov.ua, вказати назву ЗМІ чи громадської організації, ПІБ, конт. телефон та ел. адресу. Підключення – о 9.00.

Лінк на підключення буде надісланий після реєстрації

Деталі

Дата:
2 Березня
Час:
10:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн