Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

1,5 мільярда і протези: корупційні схеми на забезпеченні людей з інвалідністю засобами реабілітації

28 Жовтня, 11:00

Організатор: Інститут законодавчих ідей, Національне агентство з питань запобігання корупції.

Учасники: Тетяна Хутор – голова Інституту законодавчих ідей; Іван Пресняков – заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції; Сергій Деркач – керівник департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК, модератор.

Коротко. В Україні понад 600 тисяч людей з інвалідністю потребують технічних засобів реабілітації (ТЗР), таких як протези, інвалідні візки, ходунки та медичні ліжка. Для порівняння: за кількістю це населення таких міст, як Миколаїв, Кривий Ріг або два міста Суми. Усі ці засоби реабілітації закуповуються у підприємств за кошти платників податків без використання системи публічних закупівель на більш ніж 1,5 млрд гривень щороку. Але на практиці чинна система побудована так, що іноді кошти за цією програмою використовуються до абсурду неефективно, а подекуди і цинічно.

ІЗІ та НАЗК дослідили корупційні недоліки системи та під час заходу розкажуть:

– як недоброчесні посадовці наживаються на людях з інвалідністю.

– кого і яким чином Мінсоцполітики допускає до освоєння мільярдів бюджетних коштів?

– які альтернативні шляхи побудови системи можуть усунути наявні корупційні ризики?

Чому це важливо: протягом найближчих тижнів парламент планує внести зміни до профільного законодавства. На презентації ми розкажемо про ті корупційні діри законодавства та практики, які мають шанс нікуди не зникнути, а просто трансформуватися.

Під час заходу буде презентовано результати дослідження “Доступ на 1,5 мільярдний ринок забезпечення технічними засобами реабілітації. Корупційні ризики та практика їх реалізації” і комплексний аналіз корупційних ризиків у сфері забезпечення людей з інвалідністю ТЗР «Топ-10 корупційних схем забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації».

Реєстрація на захід за посиланням: https://forms.gle/C8a8PeJN894aLq2t6

З організаційних питань звертатися за тел.: +38 (068) 026 24 29 або e-mail: office@izi.institute (Юлія Турчинська, менеджер з комунікацій Інституту законодавчих ідей).

Захід транслюватиметься на YouTube каналі Укрінформу https: //www.youtube.com/user/UkrinformTV та Facebook сторінці Інституту законодавчих ідей.  

Деталі

Дата:
28 Жовтня
Час:
11:00
Тип Подія:
,

Місце проведення

Укрінформ [Зала 2]
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ,
+ Карта Google
Телефон:
(044) 299-03-32