Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

2-й Форум громадської підтримки проєвропейських правових реформ, онлайн на платформі Zoom

30 Червня, 11:00

Організатори: Український союз промисловців і підприємців та Державна установа “Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України”.

Форум громадської підтримки проєвропейських правових реформ є дискусійною платформою на постійній основі для обговорення актуальних проблем розвитку правової системи України (та окремих її галузей, інститутів) з метою реалізації стратегічного курсу держави щодо асоціації і членства в Європейському Союзі, підтримки та розвитку галузей та сфер реальної економіки.

До обговорення запрошуються керівники підприємств (установ, організацій, професійних асоціацій, об’єднань підприємств, концернів, холдингів тощо), практикуючі (корпоративні) юристи, адвокати, які обслуговують поточну діяльність суб’єктів господарювання всіх форм власності та мають відповідну практику з розглядів відповідних господарських спорів та ін.

Реєстрація обов’язкова – https://forms.gle/YbqMiCguM7jYTvpB8   Посилання на відеоконференцію буде надіслано на вказаний під час реєстрації е-mail. Контакти: (050) 949-09-05, allexillarionov@gmail.com.

Деталі

Дата:
30 Червня
Час:
11:00
Тип Подія:

Місце проведення

онлайн