Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

30 років Незалежності: які символи, успіхи та виклики об’єднують українців

19 Серпня, 11:00

Організатор: Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Учасники: Ігор Юхновський – академік НАН України, народний депутат І – ІV скликань ВР України, голова Народної ради в І скликанні Верховної Ради, учасник надзвичайної сесії ВР УРСР 24 серпня 1991 року; Мирослава Барчук – телеведуча, лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе 2021 року; Олена Білозерська – ветеранка АТО/ООС, блогер; Андрій Биченко – директор соціологічної служби Центру Разумкова; Олексій Гарань – професор НАУКМА, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва; Роман Ратушний – активіст, громадська ініціативи «Захистимо Протасів Яр»; Петро Бурковський – аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, модератор.

Питання до обговорення:

30 років вагань між ідеалами «сильної, але турботливої руки» та «особистої відповідальності за долю країни»: чи зробили громадяни остаточний вибір?

Як громадяни оцінюють успішність суспільних перетворень та успішність політиків: про що свідчить динаміка якості державного управління та політичного лідерства.

Досягнення незалежності: хто і що, на думку українців, символізує успіх України.

Загальнонаціональне репрезентативне опитування проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно із соціологічною службою Центру Разумкова з 29 липня по 4 серпня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

 

Зареєструватися на захід і поставити запитання спікерам можна за посиланням: https://forms.gle/CRV2xmeqDpkySCXS7

 

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місця обмежена.  Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу

Деталі

Дата:
19 Серпня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Місце проведення

Укрінформ
вул. Б. Хмельницького, 8/16
Київ, Ukraine
+ Карта Google