Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

5 найтиповіших помилок заявників – вебінар від УКФ

18 Листопада, 15:00

Український культурний фонд та Pro Bono Club Ukraine вдруге запускають освітній проєкт «Місяць підтримки культури 2.0», у межах якого організації, що планують подаватися на грантові програми фонду, зможуть отримати безкоштовні консультації та відвідати освітні вебінари.
Цьогоріч освітній проєкт розпочнеться з вебінару «Проєктний менеджмент культурно-мистецьких проєктів», під час якого спікерка Наталія Керницька, провідна експертка відділу міжнародного співробітництва УКФ, розповість про:
· новий грантовий сезон УКФ та його нововведення,
· 5 найтиповіших помилок заявників,
· 5 порад, які стануть в нагоді під час подачі проєктної заявки.
Реєстрація відкрита за посиланням.
Довідково:
Місяць підтримки культури 2.0 ‒ спільний освітній проєкт Pro Bono Club Ukraine та Українського культурного фонду, який має на меті допомогти потенційним заявникам УКФ покращити свої проєкти у сфері культури.
Pro Bono Club Ukraine (PBCU) ‒ платформа змістовних партнерств бізнесу з громадським сектором. Ми поєднуємо експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Розвиваємо культуру pro bono в Україні.
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.
Український культурний фонд<press@ucf.in.ua style=”box-sizing: border-box;”>

Деталі

Дата:
18 Листопада
Час:
15:00
Тип Подія: