Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

9-й Київський Безпековий Форум для молоді, присвячений вступу України до НАТО

11 Червня, 11:00

(за київським часом)

Масштабна зустріч об’єднає відомих українських та іноземних політиків, дипломатів, експертів, а також понад чотири десятки молодих професіоналів з усіх регіонів України та молодих колег з Грузії. Головна мета цьогорічного Молодіжного КБФ – звернутися до держав-членів НАТО з твердою підтримкою і чіткою вимогою вступу України та Грузії до Альянсу.

Серед українських промовців – голова Київського Безпекового Форуму Арсеній Яценюк, заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, віцепрем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, Президент України у 2014-19 роках Петро Порошенко, голова Комітету Верховної Ради з інтеграції до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе, народний депутат України Сергій Рахманін, журналіст Віталій Портников, директор Київського Безпекового Форуму Данило Лубківський. До учасників звернуться Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО і заступник помічника Генерального секретаря НАТО з політичних питань Джеймс Аппатурай, Державний секретар США у 2005-09 роках Кондоліза Райс, Верховний Головнокомандувач Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі у 2013-16 роках генерал Філіп Брідлав, Посол Литовської Республіки у США у 2010-15 роках і депутат Литовського Сейму Жиґімантас Павіліоніс, Голова Представництва НАТО в Україні Александр Вінников, Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне, відомі міжнародні члени Атлантичної Ради.

Акредитація ЗМІ (обов’язкова) до 12.00 10 червня – https://bit.ly/3z5LiNA  Контакти: sa@openukraine.org, (044) 359-18- 40, (067) 888-66-88. Трансляція на ресурсах: YouTube Фонду “Відкрий Україну” https://bit.ly/2YYesPc; Facebook КБФ https://www.facebook.com/ksfopenukraine/; Сайті КБФ https://ksf.openukraine.org/ua; Facebook Арсенія Яценюка https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy/

Деталі

Дата:
11 Червня
Час:
11:00
Тип Подія:
Веб-сайт:
https://bit.ly/2YYesPc

Організатор

Фонд Арсенія Яценюка “Відкрий Україну”

Місце проведення

готель Fairmont Kyiv
вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Київ,
+ Карта Google