Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

CYBER EDUCATION DAY 2021

30 Серпня, 09:30

(30-31 серпня) CYBER EDUCATION DAY 2021, що безкоштовно організовують у співпраці Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО та CRDF Global в Україні за фінансової підтримки Держдепартаменту США.
Захід для студентів, початківців та охочих. Дводенна подія охоплює три напрямки. Паралельно проходитимуть CTF Stream для студентів, All-Star Hackathon – команди учасників змішані та CyberTalk Stream. CyberTalk Stream.
Протягом двох днів на дискусійних майданчиках спікери дадуть корисні поради щодо навчання, працевлаштування та перспективи на ринку праці. Лайфхаками та особистим досвідом поділяться керівник напряму IBM Security у країнах СНД – Андрій Кузьменко, Research&Strategy Marketing manager SenseIT.Solutions Ірина Толочко, Олег Науменко СЕО, Hideez Group, Валерій Єрмошин, начальник Департаменту інформаційної безпеки АУ НЕК “УКРЕНЕРГО” та ін. Про навчання кібербезпеці у вишах та релевантні теми проговорять представники топових університетів України. Дослідження ринку професій та «гарячі» вакансії у сфері кібербезпеці підготували представники Dou.ua Специфіку роботи у державних установах висвітлять заступник голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Олександр Потій, головний спеціаліст Державного концерну “УКРОБОРОНПРОМ” Ігор Пігарєв та ін.
Реєстрація за тел.: (050) 150-90-09. Лінк на подію – https://www.facebook.com/events/2586286588183214

Деталі

Дата:
30 Серпня
Час:
09:30
Тип Подія:

Місце проведення

готель Hilton Kyiv
бульв. Т.Шевченка, 30
Київ,
+ Карта Google