Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

IІ Всеукраїнський Форум “Право&Свідомість: 30 років Незалежності”, який відбудеться у 5 містах

10 Грудня 2021, 09:00

IІ Всеукраїнський Форум “Право&Свідомість: 30 років Незалежності”, який відбудеться у 5 містах: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові, та онлайн – за допомогою телемосту.
Мета: узагальнення та обмін найкращими практиками правопросвітництва, а також визначення пріоритетів правопросвітницької діяльності системи безоплатної правової допомоги.
Учасники: Валерія Коломієць – заступниця міністра юстиції України; Дафіна Ґерчева – Постійна представниця ПРООН в Україні; Тетяна Ломакіна – Уповноважена Президента України з питань безбар’єрності (включення з Києва); представник програми USAID “Справедливість для всіх”; (уточнюється); Олександр Баранов – в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги; представники органів державної влади, міжнародні партнери та громадські правозахисні організації. Модераторка: Лариса Денисенко. Організатори: Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України, Програми USAID “Справедливість для всіх”, ПРООН в Україні, проєкту “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, що впроваджується Світовим банком та фінансується Євросоюзом, мережі правових клубів PRAVOKATOR.
Трансляція на сторінці Координаційного центру з надання правової допомоги у Facebook та YouTube. Акредитація ЗМІ обов’язкова до 16.00 9 грудня – https://bit.ly/32YhbfB При собі мати журналістське посвідчення

Деталі

Дата:
10 Грудня 2021
Час:
09:00
Тип Подія:

Місце проведення

правовий клуб PRAVOKATOR
вул. Дмитрівська, 80
Київ,
+ Карта Google