Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

II Науково- практична конференція «Міждисциплінарний підхід у дитячій дерматології»

1 Червня, 13:00

До Дня захисту дітей в Охматдиті проведуть масштабну онлайн-конференцію, присвячену проблемам дитячої дерматології та бульозному епідермолізу

1 – 2 червня 2021 року в онлайн-форматі відбуватиметься II Науково- практична конференція «Міждисциплінарний підхід у дитячій дерматології», присвячена 10-річчю діяльності Міжнародної громадської організації «Дерматологи-Дітям» та Центру «ДЕБРА Україна».

У роботі конференції візьмуть участь провідні українські та іноземні наукові спеціалісти в галузі дерматології та педіатрії, а також представники пацієнтських громадських організацій. Заплановані виступи спікерів зі Швеції, Австрії, Чехії, Хорватії, Італії, США, Великобританії та Німеччини, Польщі.

Ми запрошуємо журналістів на відкриття конференції і святкування 10-річного ювілею МГО «Дерматологи-Дітям», яке розпочнеться 1 червня о 13.00 і триватиме до 14.00.

Участь у відкритті візьмуть: керівництво Охматдит, лікарі-експерти з бульозного епідермолізу, пацієнти та представники пацієнтських організацій. Разом вони розріжуть святковий торт із метеликами.

О 14.00 розпочнеться трансляція науково-практичної конференції. Цільова аудиторія: дерматовенерологи, лікарі сімейної практики, педіатри та інші фахівці дитячих спеціальностей, а також лікарі паліативної допомоги та медичні сестри. Участь у конференції безкоштовна. Для лікарів передбачений Сертифікат (20 балів), а також доступ до відео-запису конференції протягом 3 місяців після Конференції.

Захід проводиться спільно з НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України та ПВНЗ «Київський медичний університет». Один день конференції буде присвячений бульозному епідермолізу — одному з найважчих генетичних захворювань шкіри та слизових оболонок. Через відсутність з’єднувального білка в шарах шкіри та слизових оболонках відбувається легке відшарування з утворенням пухирів та ран, в результаті чого тендітну шкіру цих діток порівнюють з «крилами метелика». На конференції буде йти мова про організацію медичної допомоги важкохворим дітям з врахуванням досвіду провідних країн світу, діагностику, лікування, мережу ДЕБРА офісів, а також буде проведений вебінар, присвячений адвокації — відстоюванню прав пацієнтів з БЕ та іншими орфанними захворюваннями в Україні.

У зв’язку з пандемією коронавірусу та введеними протиепідемічними заходами в Україні, проведення конференції відбудеться в онлайні. Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано учасникам після реєстрації на офіційному сайті конференції www.sf-course.com.ua.

Акредитація журналістів прес-службою Охматдит за тел. 093 033 76 99 (Анастасія). Контактна особа: Тетяна Заморська, керівник «ДЕБРА Україна», 0503319497

Програма конференції

 

Деталі

Дата:
1 Червня
Час:
13:00
Тип Подія:

Місце проведення

НДСЛ «ОХМАТДИТ»
вул. Чорновола, 28/1
Київ,
+ Карта Google