Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

Party.Space запускає Halloween Quiz Night у метавсесвіті

5 Жовтня

Платформа Party.Space запрошує компанії та їхні команди насолодитися атмосферою Хелловіну та отримати унікальний досвід метавсесвіту.

Halloween Quiz Night — метавсесвіт-платформа, створена командою Party.Space спеціально для занурення людей в атмосферу Хелловіна. Відвідувачі платформи гратимуть у квізи (вікторини) та спілкуватимуться один з одним через онлайн-чат або відео/аудіоконференції в метавсесвіті в реальному часі.

«Ми хотіли створити щось захопливе та водночас просте на честь Хелловіна. Оскільки Party.Space працює у сфері метавсесвіту, усі наші проєкти та продукти повинні залишатись легкими для розуміння та використання, адже ми пропагуємо думку про те, що віртуальна реальність це просто. Так з’явилась Halloween Quiz Night метавсесвіт-платформа, де будь-який користувач може самостійно спланувати свій візит до нашого 3Д простору прямо у своєму веббраузері, без додаткових додатків чи програм», — поділився Юрій Філіпчук, CEO Party.Space.

 

На початку гості платформи матимуть можливість дослідити метавсесвіт-простір, побачити, як все влаштовано, та взяти участь в активностях на знайомство. Після, всі охочі приєднаються до квізу з питаннями про різні моторошні теми: фільми жахів, легенди та традиції Хелловіну.

Можна обрати, чи буде це квіз із запрошеним ведучим, чи попередньо записане відео від особливого друга Party.Space — американського актора Кейна Ходдера з серіалу «П’ятниця, 13-е». Після вікторини гості зможуть присвятити час нетворкінгу та пограти у вбудовані в платформу ігри.

Щоб запланувати ваш візит до Halloween Quiz Night, потрібно лише чотири кроки:

  1. Оберіть дату
  2. Призначте ведучого вікторини
  3. Запросіть свою команду
  4. Насолоджуйтесь!

 

Забронюйте квіз на Хелловін у метавсесвіті за цим посиланням або напишіть на електронну адресу events@party.space, щоб дізнатися більше про Halloween Quiz Night від Party.Space. 

 

Згуртуйте свою команду в 3D-реальності!

Джерело: пресслужба Party.Space

Контактна інформація ЗМІ:

tatiana.s@party.space

https://www.party.space/all-resources/

Деталі

Дата:
5 Жовтня
Тип Подія: