Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

(Re)Grounding: Open call для українських художниць та художників на участь в резиденції у Великобританії

23 Серпня

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ (Україна) та інституція D6: Culture in Transit (Велика Британія) запрошують художників та художниць з України, що працюють у царині образотворчого мистецтва, подати заявку на участь у новій програмі (Re)Grounding 2022-23 в місті Ньюкасл, Велика Британія. Резиденція присвячена дослідженню надзвичайних змін у кліматі у постіндустріальному контексті. Проєкт складається з двох дослідницьких резиденцій та виставки, що об’єднує практику, спадщину та громади Великої Британії та України.

У березні 2022 року, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш, заявив, що вторгнення Росії в Україну робить боротьбу з глобальними змінами в кліматі майже неможливою. Наразі територія України та увесь європейський континент знаходяться під загрозою екологічної катастрофи через обстріли військами Російської Федерації хімічних заводів, атомних електростанцій, нехтування заходами безпеки на підприємствах, шахтах тощо.

Кінцевий тремін подачі заявок: 16 вересня 2022 р.

Графік резиденції:
Кінець листопада 2022 – ознайомчій візит,
1 лютого – 1 березня 2023 року – резиденція.

Гонорар: £3000
Бюджет на матеріали: £500

УЧАСНИЦЯМ ТА УЧАСНИКАМ ПРОГРАМИ БУДЕ ЗАПРОПОНОВАНО:

  • Приватна виробнича студія на 30 днів з 1 лютого по 1 березня 2023 року
  • Допомога від місцевого продюсера для налагодження зв’язків з українськими громадами на північному сході Англії
  • Бюджет на виробництво робіт — £500
  • Добові для покриття витрат на проживання
  • Додатковий бюджет для забезпечення комунікації в доступному форматі, якщо потрібно (наприклад: у перекладі на іншу мову, великим шрифтом, аудіо, шрифтом Брайля)
  • Участь у 2-денному семінарі в місті Ньюкасл у листопаді 2022 року з більшою групою художників та художниць, які цікавляться темою в еміграції

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

IZOLYATSIA Postman info@izolyatsia.org

Деталі

Дата:
23 Серпня