Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

“Silence is the Sound of Fear – Фотоперспектива ситуації в Криму та повсякдення його жителів”

18 Серпня, 18:00

Презентація фотокниги німецького митця Морітца Кюстнера та дискусія “Silence is the Sound of Fear – Фотоперспектива ситуації в Криму та повсякдення його жителів”.

Захід організовано спільно з Посольством Федеративної Республіки Німеччина. Відкриватимуть фотовиставку: Ахтем Сеітаблаєв – директор державного підприємства “Кримський дім”; Анка Фельдгузен – Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні; Антон Кориневич – Постійний Представник Президента в Автономній Республіці Крим; Морітц Кюстнер – німецький фотограф та фотожурналіст.

Після відкриття фотовиставки говоритиметься про нинішню ситуацію в Криму, зміни на півострові за останні 7 років та про повсякденне життя його мешканців. До участі у дискусії запрошені: Рефат Чубаров – голова Меджлісу кримськотатарського народу; Олександра Матвійчук – українська правозахисниця, голова правління ГО “Центр Громадянських Свобод”; Морітц Кюстнер – німецький фотограф та фотожурналіст; Нікіта Кадан – український митець. Модератор: Алім Алієв – заступник генерального директора Українського інституту, журналіст, правозахисник та менеджер освітньо- культурних проектів.

 

Київ, вул. Омельяновича-Павленка, 9, ДП “Кримський дім”. Акредитація ЗМІ: crimeanhousekyiv@gmail.com  Трансляція на Facebook-сторінці Кримського дому.

Деталі

Дата:
18 Серпня
Час:
18:00
Тип Подія:

Місце проведення

Кримський дім
вул. Омеляновича-Павленка, 9
Київ,
+ Карта Google