Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

The Metropolitan Opera вперше в історії замовить написання опери українському композитору

2 Листопада

За ініціативи Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, а також за сприяння та підтримки Першої леді Олени Зеленської, Метрополітен-опера замовить написання опери сучасному українському композитору. Театр створить усі умови для успішної реалізації цього проєкту.
Метрополітен-опера проведе відбір серед українських композиторів. Після фіналізації учасників, надасть фінансову підтримку команді композитора та лібретиста на створення вокальної партитури для фортепіано. Театр також забезпечить проведення майстер-класу із співаками, коли буде готова вокальна партитура, та її виконання.
Більше про проєкт за посиланням: https://bit.ly/3FCXc7p
Для забезпечення попереднього етапу відбору, Держмистецтв оголошує open call для українських композиторів для опрацювання та передачі поданих заявок на розгляд театру. Подати заявку можуть усі українські композитори без виключення, які працюють у різних стилях та напрямках.
Для цього необхідно:
  • заповнити заявку;
  • надіслати приклади своїх творів (записи виконання і партитури вокальних та інструментальних творів), не більше 5 творів загалом;
  • прикріпити до форми своє творче CV та мотиваційний лист, написані англійською мовою.
!Зверніть увагу, що немає жодних обмежень щодо стилістичних рішень та композиційних технік, в яких написані твори.
!Заявки можуть надсилатись індивідуально або творчими групами з максимум 2 композиторів.
Після отримання заявок Держмистецтв надасть зібрану інформацію Метрополітен-опера для обрання композитора, якому буде замовлено оперний твір.
Дедлайн подачі заявки — 20 листопада 2022 року.
Подавати заявку потрібно за формою: https://bit.ly/3zyCz8v

Деталі

Дата:
2 Листопада
Тип Подія: