Завантаження Події

« Усі Події

  • Ця подія пройшла.

UAnimals запускає Віртуальний марш порятунку тварин

5 Жовтня

4 жовтня за нагоди Всесвітнього дня захисту тварин українська зоозахисна організація UAnimals запустила онлайн-марш, покликаний зібрати гроші для допомоги притулкам.

 

Онлайн-марш має на меті привернути увагу суспільства до екоциду, який в Україні чинять російські окупанти, а також зібрати гроші на порятунок тварин.
Із початку повномасштабного вторгнення 3 зоопарки і 20 притулків зазнали обстрілів російської армії. Понад 1 000 000 диких, домашніх і сільськогосподарських тварин загинуло від бойових дій.

Щороку UAnimals проводять марш у десятках українських міст, проте цього року подія відбудеться онлайн та охопить всю країну: від Маріуполя до Ужгороду, від Дем’янівки до Моринців.

 

Кожен охочий приєднатися до доброї справи зможе зробити свій внесок не виходячи з дому. Для участі в марші потрібно авторизуватися на сайті і обрати свій населений пункт, після донейту фото благодійника з’явиться на інтерактивній мапі.

 

Марш триватиме з 4 по 10 жовтня. Всі отримані кошти підуть на підтримку та допомогу тваринам, які постраждали від війни в Україні: закупівлю кормів, ветпрепаратів, оплату лікування та евакуацію із зон бойових дій, ремонт постраждалих притулків та реабілітаційних центрів тощо.

 

Долучитися до події можна за посиланням: https://www.animalmarch.org

Деталі

Дата:
5 Жовтня
Тип Подія: